Polimer fiyat öngörüleri. Polimer fiyatlarının gelişimi

Chemieuro. Corporate Sign. Container header

Chemieuro tarafından sunulan Piyasa İstihbaratı

A Challenger Spirit in Polymer Distribution

Chemieuro, polimer satın alımı karar alıcıları için Avrupa’da ilk halka açık Piyasa İstihbaratı çözümünü sunarak yine geleneksel dağıtımın kurallarına meydan okuyor. Bizim temel hedefimiz, doğru zamanda doğru kararları vermek için müşterilerimize yardımcı olarak kompleks ve ziyadesiyle istikrarsız piyasaya şeffaflık getirmek. Bu amaç, etkin polimer dağıtımı için vazgeçilmez bir bağlantı haline gelme vizyonumuzla ve müşterilerimize en uygun, etkin ve rekabetçi hizmetleri sunma taahhüdümüzle mükemmel şekilde uyuşuyor.

Fiyatlar her hafta endüstrimizin saygın bilgi kaynaklarından alınıyor ve bu yüzden sunulan bilginin doğru ve eksiksiz olduğunu garanti etmek için ciddi bir efor sarf ediliyor, fakat herhangi bir hata, yanlışlık ya da ihmalde sorumluluk alınmıyor. Chemieuro, internet sitesinden alınan bilgi temel alınarak alınan herhangi bir karardan sorumlu olmayacaktır.
Aşağıda sunulan fiyat verileri haftalık bazda güncellenir ve her hafta Cuma günleri en yeni mevcut veri ve bilgi ile eşleştirilir. Fiyat verileri bir sonraki Pazartesi günleri halka açılır.
Chemieuro. Corporate Sign. Container header

Crude oil

2020 hafta #7
ProductUnitPriceChange since last week1 Month Ago3 Months Ago6 Months Ago12 Months Ago
BrentUSD/bbl57.32+2.8564.4962.2859.4864.57
Nymex RBOB Gasoline FutureUSD/gal158.33+5.94165.44161.58163.64150.85
WTI CushingUSD/bbl52.05+1.7358.2356.7755.2354.41
Chemieuro. Corporate Sign. Container header

Naphtha

2020 hafta #7
ProductUnitDestinationPriceChange since last week1 Month Ago3 Months Ago6 Months Ago12 Months Ago
NaphthaUSD/MTCIF NWE469-471+17.00519-521514-516454-456494-496
Chemieuro. Corporate Sign. Container header

Aromatics

2020 hafta #7
ProductUnitDestinationPriceChange since last week1 Month Ago3 Months Ago6 Months Ago12 Months Ago
BenzeneUSD/MTFOB Rotterdam720-35.00835610785605
Chemieuro. Corporate Sign. Container header

Feedstock (contract)

2020 hafta #7
ProductUnitDestinationPriceChange since last month1 Month Ago3 Months Ago6 Months Ago12 Months Ago
EthyleneEuro/MTContract-FD NWE970009709901010985
PropyleneEuro/MTContract-FD NWE84500845870910925
SMEuro/MTContract-FD NWE1067+501017100010271000
Chemieuro. Corporate Sign. Container header

Feedstock (spot)

2020 hafta #7
ProductUnitDestinationPriceChange since last week1 Month Ago3 Months Ago6 Months Ago12 Months Ago
EthyleneUSD/MTSpot-CIF NWE810-30.00845830935905
PropyleneEuro/MTSpot-CIF NWE795-10.00780750855915
PropyleneEuro/MTSpot-FD NWE805-15.00800755865920
EthyleneEuro/MTSpot-FD NWE765-20.00775775850800
SMUSD/MTFOB Rotterdam855-25.008658509501000
Chemieuro. Corporate Sign. Container header

Polymers (contract) Northwest Europe (NWE)

2020 hafta #7
ProductUnitDestinationPriceChange since last week1 Month Ago3 Months Ago6 Months Ago12 Months Ago
PP InjectionEURO/MTFD1216001216121613011336
PP Block CopolymerEURO/MTFD1266001266126613561391
HDPE FilmEURO/MTFD1230001230126513051305
HDPE Blow MouldingEURO/MTFD1220001220125512951290
HDPE InjectionEURO/MTFD1210001210124512801285
LDPE GP-FilmEuro/MTFD1255001255129013301320
LLDPE FilmEuro/MTFD1175001175121012451250
GPPSEURO/MTFD1280001195124012351175
HIPSEURO/MTFD1370001285133013301265
EPSEURO/MTFD1465001395145514601425
PVC SuspensionEURO/MTFD90800908913938920
PET Bottle GradeEURO/MTFD99500995101010301195
ABSEURO/MTFD1550001540161016101595
Chemieuro. Corporate Sign. Container header

Polymers (spot) Northwest Europe (NWE)

2020 hafta #7
ProductUnitDestinationPriceChange since last week1 Month Ago3 Months Ago6 Months Ago12 Months Ago
PP - HomopolymerEuro/MTFD NWE100000970100510651200
PP Block CopolymerEuro/MTFD NWE1070001030106511351255
HDPE FilmEuro/MTFD NWE9250093595010301100
HDPE Blow MouldingEuro/MTFD NWE9300093094010151095
HDPE InjectionEuro/MTFD NWE935+15.0092594010051095
LDPE FilmEuro/MTFD NWE9500092593010051015
LLDPE FilmEuro/MTFD NWE93000910925985995
GPPSEuro/MTFD NWE1170+20.001100106510801205
HIPSEuro/MTFD NWE1255+30.001180114511751280
EPSEuro/MTFD NWE1265+25.001175124512451395
PVC SuspensionEuro/MTFD NWE79000780780785845
PET Bottle GradeEuro/MTFD NWE900008808809501125
ABSEuro/MTFD NWE1490001420146015601590
Chemieuro. Corporate Sign. Container header
Bu ürünlerin ya da başka bir polimerin fiyatına ilişkin olarak uzman tavsiyesine ihtiyacınız var mı?
Uzmanlarımızla iletişime geçin, size destek olmaktan mutluluk duyacağız.
Üst